Whatsapp Hattı

Hakkımızda

Hakkımızda

Çağdaş bir anlayışla temizlik hizmetlerine yenilikçi bir soluk getiren Temizlikevim.com uzun yıllardır saygıdeğer müşterilerine nitelikli çalışmalar sunmanın gururunu yaşamaktadır. Başta ev temizliği olmak üzere, halı yıkama, koltuk yıkama işyeri temizliği ve benzer pek çok alanda hizmetlerini aralıksız sürdüren firmamızı tercih ederek çok doğru bir karar verdiğinizden emin olabilirsiniz.

Bu çerçevede en modern cihazlar yardımıyla gerçekleştirmiş olduğumuz adreste temizlik hizmetlerimizde %100 memnuniyetinizi hedefliyoruz. Özellikle koltuk yıkama ve yorgan yıkama tarzında hizmet taleplerinizi vakumlu ve hassas fırçalara sahip makinelerle gerçekleştiren kuruluşumuz tüm bu hizmetleri son derece makul fiyatlar çerçevesinde sürdürmektedir

Ayrıca dış cephe cam temizliği gibi önemli düzeyde ekipman gerektiren çalışmalarda kuruluşumuz sepetli forklift ve benzeri araçlar eşliğinde bu hizmetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir.

İşyeri ve ofis temizliği hizmetlerinde profesyonel ve etkin bir temizlik hizmeti sunan firmamız aylık abonelik sistemiyle çok daha makul fiyatlarla hizmetlerini sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır

Modern tesislerde sürdürülen halı yıkama işlemimiz yılın döneminde sizlere hizmet verebilmektedir. Adresinizden alınan halılarınızın modern makinelerde yıkanmasının ardından kurutma ve ambalajlama çalışmaları sonrasında adresinize teslim ediliyor. Tertemiz ve etkileyici halı temizliğinin beklentilerinizin çok ötesinde olacağına inanıyoruz.

Bunun dışında uzman temizlik kadrosuyla yıllardır ayrıcalıklı hizmetler sunan firmamız bölgesinde aranılan kuruluş olma özelliğini taşıyor. Bu çerçevede, inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizlik gibi aynı konseptteki diğer zorlu çalışmalarda profesyonel ekipman ile hizmetlerini sürdüren kuruluşumuz hızlı ve etkileyici sonuçlarıyla sizlerin de fazlasıyla memnuniyetinizi sağlayacaktır.

Firmamıza WhatsApp hattımız üzerinden veya doğrudan telefonlarımız üzerinden ulaşabilir ve günün her saatinde yetkililerimizden profesyonel yardım isteyebilirsiniz. Kendi konseptinde lider kuruluş olan firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Bugüne kadar üzerimize almış olduğumuz tüm hizmetleri zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getiren firmamızın güveninizi asla boşa çıkarmayacağına emin olabilirsiniz. Çünkü temizlik bizim işimiz efendim.

Saygılarımızla


Hakkımızda

Sormak istediğiniz için?

0532 359 77 37